Інтерактивна карта аеропорту

Новини

28 квітня

ФІНАНСОВИЙ АУДИТ ПІДТВЕРДИВ УСПІХИ ДП МА «БОРИСПІЛЬ» У 2016 РОЦІ

ДП МА «Бориспіль» успішно пройшло річний аудит фінансової звітності за національними стандартами. Згідно з опублікованими висновками, за підсумками минулого року держпідприємство забезпечило значне зростання фінансових показників.

28 квітня

В АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ» ВІДБУДЕТЬСЯ КУЛЬТУРНИЙ «БУМ»

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» збирається з розмахом відсвяткувати проведення фіналу пісенного конкурсу «Євробачення-2017». Головні повітряні ворота готують низку культурно-розважальних заходів, приурочених до свята євромузики. Попереду віртуозний виступ капели бандуристів, масштабний День кримськотатарської культури й відкриття двох виставок спільно з «Укрпоштою» та Фондом «Артанія».

28 квітня

КРЕДИТНИЙ РЕЙТИНГ ДП МА «БОРИСПІЛЬ» ПІДВИЩЕНО ДО МАКСИМАЛЬНОГО РІВНЯ

28 квітня 2017 року лідируюча рейтингова агенція України, компанія IBI-Rating, оголосила про підвищення кредитного рейтингу аеропорту «Бориспіль» та також його облігацій, до максимального значення у корпоративному секторі України «uааа+».

27 квітня

В АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ» ВІДБУЛИСЯ «ПОЖЕЖНІ» ПЕРЕГОНИ

ДП МА «Бориспіль» офіційно представило журналістам новий аеродромний пожежний автомобіль Rosenbauer Panther 5. Під час заходу присутнім продемонстрували унікальні можливості техніки австрійського виробництва та влаштували справжні «пожежні» перегони.

27 квітня

ДЕРЖАВНИЙ АУДИТ ПІДТВЕРДИВ - ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МОЖЕ БУТИ УСПІШНИМ

Протягом першого кварталу 2017 року Державна аудиторська служба України проводила фінансовий аудит діяльності міжнародного аеропорту «Бориспіль» за 2013-2016 роки. За результатами аналізу фінансово-господарської діяльності 2013-2016 років встановлено, що державне підприємство не мало економічного зростання та прибутковості до 2015 року. Проте, у 2015-2016 роках, завдяки інтенсивному розвитку, аеропорт досягнув значного економічного зростання.

Сторінок (87) 1 2 3 4 5 6 7 87 Далі