Інтерактивна карта аеропорту

Реєстрація на рейс

Реєстрація на міжнародні рейси здійснюється на 3-му рівні терміналу D (стійки реєстрації 1-60)

Реєстрація на рейси по Україні здійснюється на 2-му рівні терміналу D (стійки реєстрації 62-76)

Panorama

Тривалість реєстрації встановлюється авіакомпанією. Зазвичай реєстрація на рейси розпочинається за 2 години та закінчується за 40 хвилин до часу відправлення рейсу за розкладом.

Якщо Ви прибудете до місця реєстрації після закінчення реєстрації або з'явитесь без необхідних документів для подорожі, то перевізник може не допустити Вас до подорожі та анулювати бронювання, щоб не затримувати рейс.

Для проходження реєстрації при собі необхідно мати квиток, оформлений відповідним чином, та документ, що посвідчує особу пасажира (для громадян України - паспорт громадянина України або паспорт громадянина України для виїзду за кордон; проїзний документ дитини; дипломатичний паспорт України; службовий паспорт України; посвідчення особи моряка; посвідчення члена екіпажу; паспортний документ іноземця, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання - для іноземця та особи без громадянства, які перебувають в Україні).

Відправляючись до аеропорту, будь-ласка, перевірте наявність у себе квитка та паспорта. А також, проїзний документ дитини, якщо ви подорожуєте з дітьми.

Під час реєстрації пасажиру надається посадковий талон, у якому зазначаються його прізвище та ім'я, назва авіакомпанії, номер рейсу, дата та час відправлення, час початку посадки у літак, номер виходу на посадку і номер місця (за наявності) на борту літака.

Он-лайн реєстрація

Зареєструватись на рейс он-лайн Ви можете на сайті авіакомпанії-перевізника при наявності електронного квитка та доступу до вказаної послуги.

Кіоски самореєстрації

У терміналі D аеропорту «Бориспіль» встановлені кіоски самореєстрації пасажирів CUSS, що дозволяють самостійно реєструватися на рейси авіакомпаній та обирати місце в літаку. Ця процедура звільняє від черг перед стійками реєстрації та зберігає Ваш час.

Кіоски самореєстрації розташовані на третьому рівні терміналу D.

Наразі, у кіосках самореєстрації, встановлених в аеропорту «Бориспіль», можуть швидко та зручно зареєструватися пасажири авіакомпаній: KLM, Air France, Lufthansa, Austrian Airlines, British Airways, Turkish Airlines, Aeroflot та UP by El-Al.

Кіоски самореєстрації CUSS обладнано сенсорним екраном, паспорт-рідером, зчитувачем 2D бар-кодів, зчитувачем пластикових карток з магнітною стрічкою та принтером посадкових талонів. Для реєстрації на рейс пасажир може обрати один з чотирьох варіантів ідентифікації.

Основні опції виводяться на дисплеї та дозволяють отримати посадковий талон, зокрема, за допомогою платіжної карти або карти часто подорожуючого пасажира. Для реєстрації пасажиру достатньо помістити в зчитувальний пристрій банківську карту та виконати нескладні маніпуляції, користуючись підкажчиком на екрані.

Якщо пасажир бажає зареєструватися за допомогою паспорта, він має прикласти його до сканера, після чого ввести номер рейсу, напрямок або код бронювання рейсу.

Також можна зареєструватись шляхом простого введення прізвища та коду бронювання рейсу (або номеру електронного квитка), так як це вказано у роздрукованому електронному квитку. У разі, коли пасажир уже зареєструвався і бажає внести зміни (наприклад, для вибору іншого місця в салоні літака), він може це зробити, приклавши до сканера свій посадковий талон або дисплей мобільного телефону штрих-кодом вгору.

Для пасажирів, зареєстрованих за допомогою кіоску CUSS, реєстрація багажу відбувається без черг на спеціально відведеній стійці «BaggageDropOff»

Реєстрація за допомогою мобільного телефону

Якщо Ви здійснили реєстрацію на рейс за допомогою мобільного телефону та отримали мобільний посадковий талон, Ви маєте можливість пройти всі формальності (контроль на безпеку, митний та паспортний контроль) без роздрукування посадкового талону, пред'являючи його на екрані мобільного телефону на усіх пунктах контролю. Якщо Ваш телефон розрядився, Ви можете звернутись на стійку реєстрації для отримання роздрукованого посадкового талону.


Новини